Стаклен електричен бокал 2 L – 1500 W

870.00 ден

Стаклен електричен бокал 2 L – 1500 W

Шифра 4188

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4188 Ознаки:

Опис

Елекктричен бокал за вода со транспарентно стакло

Капацитет 2 литри

Моќност 1500 W

Посебна вртлива основа

Ергономска рачка со копче за отворање на капакот

Автоматско исклучување и заштита од прегревање