Термос за пијалоци со дигитален термометар

520.00 ден

Термос за пијалоци со дигитален термометар

Шифра 4398

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4398 Ознаки:

Опис

Термос за пијалоци со вграден термометар кој секогаш ја покажува температурата на течноста во шишето.

Термометарот работи на батерии и е со ниска потрошувачка, со еден сет батерии може да се користи со месеци.

Само нежно треба да се допре водоотпорниот дисплеј за да ви ја прикаже температурата внатре во термосот

Вашиот ладен пијалок ке остане ладен до 12 часа, а топлите пијалоци како кафе или чај остануваат топли до 8 часа

Изработен од квалитетен нерѓосувсачки челик

Капацитет 500 ML