Електрична тава RAF R.5304 – 1800 W

1,390.00 ден

Електрична тава RAF R.5304 – 1800 W

Шифра 4355

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категории , SKU: 4355 Ознаки:

Опис

Електрична тава со нелеплива површина RAF 1800 W

Дијаметар 36 cm

Контролер со термостат со 5 нивоа на топлина