Блендер и соковник RAF R.2802 – 2400 W

1,690.00 ден

Блендер и соковник RAF R.2802 – 2400 W

Шифра 4440

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4440 Ознаки:

Опис

Блендерот RAF R.2802 испорачува непобедлива моќ со сечилата кои дробат низ мразот, целото овошје и зеленчук за неколку секунди. Дозволете си да уживате во свежи пијалоци во секое време, насекаде.
Правење здрави шејкови и смути, спортски протеински пијалоци, пире од детска храна, сок од овошје и зеленчук, мелење кафе, јаткасти плодови, зачини и грав… сето тоа можете да го направите во вашата кујна дома професионално со овој мултифункционален личен блендер.

Моќност 2400 W

Брзина на ротација 20000 RPM

Нож со 6 сечила

Капацитет на чаша 2.5 L