Мини пегла RAF R.1236B – 38 W

790.00 ден

Мини пегла RAF R.1236B – 38 W

Шифра 4307

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4307 Ознаки:

Опис

Мини пегла на пареа RAF R.1236B

Идеална за патувања, не зазема простор

Електронски систем кој спречува истекување на вода

Рачката може да ротира за 360 степени

Моќност 38 W

Капацитет на резервоар 100 ml.

Димензии: 230 x 100 x 50 mm

Работи на 220 V