Соковник – екстрактор RAF R.2805 – 500 W

1,990.00 ден

Соковник – екстрактор RAF R.2805 – 500 W

Шифра 4507

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4507 Ознаки:

Опис

Центрифугален соковник за овошје и зеленчук RAF R.2805
Професионален соковник со голем капацитет и високи приноси на сокови
Голем отвор за храна од 6,5 см погодна за овошје и зеленчук
Издржлив мотор
Низок шум
Панел и ракав од нерѓосувачки челик
Моќност 500W

18000 ротации во минута

Голем колектор на пулпа
Лесен за употреба, расклопувајте и чистете