Електрична скара RAF R.5303 – 1500 W

1,790.00 ден

Електрична скара RAF R.5303 – 1500 W

Шифра 4431

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4431 Ознаки:

Опис

Електрична скара со додаток за готвење RAF – 1500 W

Нелеплива површина иделна за печење на секаков вид месо, риба, зеленчук

Додатокот сад за готвење со стаклен поклопец може да се користри за подготовка на разна течна храна, пире, сосови и сл.

Вграден сад во кој се собира вишокот масло од скарата

Лесна за чистење и одржување

Вграден потенциометар за контрола на температурата

Димензии: 52 x 11 x 8 cm