Електрична скара – тостер RAF R.240 – 1000 W

1,490.00 ден

Електрична скара – тостер RAF R.240 – 1000 W

Шифра 4265

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4265 Ознаки:

Опис

Електрична скара – тостер со нелеплива површина

Идеална за брзо печење на месо од двете страни истовремено

Моќност 1000 W

Димензии на плотна:26 x 18 cm

Може да се отвори целосно под агол од 180 степени и да се користи како обична скара