Плотна за палачинки RAF R.528 – 1200 W

1,590.00 ден

Плотна за палачинки RAF R.528 – 1000 W

Шифра 4517

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4517 Ознаки:

Опис

Електрична плотна со дијаметар од 31 цм за екстра големи палачинки

Нелеплива рамна површина со рамномерно загревање

Лесна за чистење и одржување

Може да се користи и за пржење и печење на јајца, месо и риба

Температуран термометар за поставување на идеална температура

Моќност 1200 W