Електрично ѓезве RAF R.126 – 600 W

590.00 ден

Електрично ѓезве RAF R.126 – 600 W

Шифра 4351

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4351 Ознаки:

Опис

Електрично ѓезве во повеќе бои RAF R.126 – 600 W

Изработено од квалитетна, нетоксична пластика

Ергономска рачка која се превиткува и која не се загрева

Mоќност 600 w

Капацитет 0.5 л