Мини преносен блендер – соковник

670.00 ден

Мини електричен преносен соковик

Шифра 3472

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3472 Ознаки:

Опис

Мини преносен блендер – соковник кој се полни преку УСБ полнач

Нож од нерѓосувачки челик

22000 вртежи во минута

Капацитет 400 мл.

Димензии 24 x 8 x 8 cm