Блендер RAF R.2821G – 350 W

990.00 ден

Блендер RAF R.2821G – 350 W

Шифра 4408

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4408 Ознаки:

Опис

Направете ја вашата искрана исклучително поздрава, без многу напор со создавање на вкусно смути богато со хранливи материи, милкшејкови, сосови, како и разновидни свежи сокови. Со помош на блендерот 2 во 1, вие ќе можете да подготвите и вкусни кремасти супи.

Карактеристики:

Капацитет: 1,5L

Додаток за мелење: 100gr.

Моќност: 350W

4 брзини, стоп копче и копче за пулсирање

Моќен мотор со ниско ниво на бучава

Волтажа: 110-240V/ 50-60Hz

Материјал: пластика и нерѓосувачки челик

Брзо и ефикасно изблендирајте овошје, зеленчук, јаткасто овошје, месо итн.

Има заштита од прегревање