Кварцна греалка RAF R.1175 – 2400 W

1,290.00 ден

Кварцна греалка RAF R.1175 – 2400 W

Шифра 4518

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4518 Ознаки:

Опис

Кварцна греалка со моќност од 2.4 KW

Две поставки за јачина на температура

Вграден вентилатор за рамномерно распределување на топлиот воздух во просторијата

Вграден канистер за вода за навлажнување на воздухот

Димензии: 45 x 18 x 35 cm