Мини машина за шиење

890.00 ден

Мини машина за шиење

Шифра 3346

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3346 Ознаки:

Опис

Мини машина за шиење идеална за почетници

Има две брзини на работа, педала за нозе, лед светло, секач за конци и многу додатоци

Дизајн за шиење со двојна нишка на горен и долен конец обезбедува цврст шев.

Може да работи на адаптер или на батерии

Наменета е за домашна употреба.