Заштитна мрежа против комарци

990.00 ден

Заштитна мрежа против комарци

Шифра 4809

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Премиум и издржлива мрежа за комарци од полиестер за домашна или надворешна употреба. Природен лек против комарци, без хемикалии. ги држи подалеку малите бубачки и комарци. Рамка што се поставува и самостојно се потпира, не е потребно посебно склопување. Не ви треба врвка или кука од таванот за да го закачите. Ставете го преку кревет или користете го надвор над душекот за кампување.

Шаторите за комарци се направени од полиестер. Опремен е и со ултра фина мрежа, а прецизната густина го прави шаторот удобен и дише. Држачот е направен од композитен материјал со висок сооднос на јачина и тежина.

Извонреден дизајн, лесен за користење, можете да го поддржувате каде било во домот, така што ќе го заштитите вашето дете подалеку од болката на комарците. Лесен пристап.

Достапен во сина и розе боја

Димензии: 180x130x80 cm

Напомена: Сликите се од информативен карактер како изгледа мрежата, димензиите се разликуваат од понудената мрежа.

 

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Розе