Турмалинова пегла за коса

950.00 ден

Турмалинова пегла за коса

Шифра 3238

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Професионална керамичка подлога и турмалинска облога ја штити косата од оштетувања

Создавајте луксузни кадрици и бранови во секое време

Моќност 59 w

Функција за автоматско исклучување

Температура 100-230 степени

Се користи за исправање на косата или за правење кадрици – локни