Тостер – Lexical LSM-2506

2,390.00 ден

Тостер – Lexical LSM-2506

Шифра 4796

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4796 Ознаки:

Опис

Мултифункционален тостер Lexical LSM-2506

Не леплива гранитна подлога

Тело од нерѓосувачки челик

Моќност 2000 W

Работи на електрична енергија од 220 V

Индикатор за постигната температура

Лесен за чистење и одржување

Идеален за правење 2 тост лепчиња истовремено

Може да се користи и за печење на месо

Димензии: 33 x 30 x 13 cm, димензии на плотна: 28 x 21 cm