Апарат за крофни – Lexical LDM-2301

1,490.00 ден

Апарат за крофни – Lexical LDM-2301

Шифра 4208

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4208 Ознаки:

Опис

Внатрешни плочи – калапи од нелеплив гранитен слој

Правење на 7 крофни истовремено

Две индикаторски светла за напојување и функција за подготвеност

Лесна употреба и чистење

Моќност 750 W