Апарат за вафли 1200W

1,590.00 ден

Апарат за вафли 1200W

Шифра 3829

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3829 Ознаки:

Опис

Апарат за правење вафли со кој може да ги направите меки и вкусни вафли, забавно и лесно, за само неколку минути

Нелеплива површина со решетки, лесна за чистење

Моќност: 1200W

Прилагодлива температура

2 индикаторски светилки

Куќиште од пластика, топлински изолирано

Алуминиумска решетка со рамномерно распределување на топлината

Лесен за складирање

Отпорен на лизгање

Совршено испечени вафли секој пат!

Димензии: 20.5 x 25.5 x 11 cm