Апарат за вафли Lexical

1,390.00 ден

Апарат за вафли Lexical

Шифра 4171

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4171 Ознаки:

Опис

Апарат за правење вафли со гранитна подлога

Моќност 1000 W

Термостат за контрола на температурата

Заштита од прегревање

Лесен за чистење и одржување