Механичка вага – 10 кг

870.00 ден

Механичка вага – 10 кг

Шифра 4258

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4258 Ознаки:

Опис

Механичка кујнска вага со максимална маса до 10 кг

Високо квалитетна платформа за мерење од нерѓосувачки челик

Димензии: 20x20x14 c

Димензии на сад за мерење: 21×4.5 cm