Дигитална кујнска вага

470.00 ден

Дигитална кујнска вага

Шифра 3677

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3677 Ознаки:

Опис

Дигитална кујнска вага со сад за мерење

Од 1 гр. до 5 кг.