Дигитална вага

640.00 ден

Дигитална вага

Шифра 3396

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3396 Ознаки:

Опис

Дигитална вага за домашна употреба

Димензии 26 x 26 cm

Максимална тежина 180 kg