Мини дигитална вага до 200 кг

1,190.00 ден

Мини дигитална вага до 200 кг

Шифра 4650

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4650 Ознаки:

Опис

Преносна мини дигитална вага до 200 кг.

Минимална тежина на мерење  50 гр

Изработена од квалитетна пластика со механизам и кука од нерѓосувачки челик

Опремена со микро сензор со висока точност

Лед дисплеј на кој се прикажува измерената маса во кg или lbs

Интелигентен систем за заштеда на енергија, долг век на траење на батериите

Работи на 2×1.5 AAA батерии