Кујнска вага SF-400

450.00 ден

Кујнска вага SF-400

Шифра 4140

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4140 Ознаки:

Опис

Мала кујнска вага SF-400

Многу практична и потребна во секоја кујна

Маса на мерење од 1 грам до 10 килограми

Работи на батерии

Димензии 19 x 25 x 5 cm