Рачен блендер

390.00 ден

Рачен блендер

Шифра 4462

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4462 Ознаки:

Опис

Рачен блендер за месо и зеленчук

Трокрак нож од нерѓосувачки челик

Капацитет 1500 ml

Димензии 170×90 mm