Мини електричен преносен соковик

620.00 ден

Мини електричен преносен соковик

Шифра 4235

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4235 Ознаки:

Опис

Знаеме дека постојано сте во движење и дека ви треба моќен и пренослив блендер што можете да го носите со себе каде и да одите.

Неговиот елегантен и стилски дизајн ќе одговара на секој начин на живот и е доволно моќен да ги спои вашите омилени смути, сокови и шејкови.

Се полни преку наменски УСБ кабел на било кој полнач од мобилен телефон.

Нож од нерѓосувачки челик

20000 вртежи во минута

Капацитет 380 мл.

Димензии 22 x 8 x 8 cm

Моќност: 50 W