Мал електричен соковник

690.00 ден

Мал електричен соковник

Шифра 4575

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4575 Ознаки:

Опис

Карактеристики:
1. Ова е лесен сè-во-едно безжичен блендер, мини и удобен, кој може да се користи за правење и носење на пијалоци.
2. Еколошките материјали и уникатниот безбедносен дизајн ви обезбедуваат двојна заштита, овозможувајќи ви да се чувствувате безбедно додека уживате во вкусниот сок.
3. Вградена батерија од 1800 mAh, може да се меша до 10 пати кога е целосно наполнета.
4. Стил на двојна чаша, што ви овозможува лесно носење.
5. Погоден за сок од портокал, сок од калинка, сок од јаболко, сок од грозје, сок од лубеница итн.

Спецификација:
Материјал: ABS
Капацитет: 400ml
Капацитет на батеријата: 1800 mAh
Брзина без оптоварување: околу 21000±15% RPM
Номинална моќност: 40 W
Боја: сина, розова
Големина на производот: 100mm* 100mm*220mm
Тежина: 410 g

Пакетот вклучува:
1x Пренослив соковник
1x чаша
1x USB кабел за полнење