Преносен мини соковник со цевче за пиење

490.00 ден

Преносен мини соковник со цевче за пиење

Шифра 4717

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4717 Ознаки:

Опис

Без разлика дали си на службено патување, одмор или кампување, можеш лесно да ги подготвиш твоите омилени овошни пијалоци и сокови.

Можеш брзо да подготвиш свеж оброк, како овошен сок или сок од зеленчук, кој ќе ти обезбеди енергија и хранливи материи во текот на работниот ден.

Спортистите и рекреативците ќе ја ценат способноста да подготвуваат протеински шејкови или пијалоци со додатоци пред или после тренинг.

Со овој соковник, имаш целосна контрола врз состојките и вкусовите на твоите пијалоци. Можеш да експериментираш со различни овошја, зеленчук и додатоци за да создадеш пијалоци кои најдобро одговараат на твојот вкус и диететски потреби.

Чистењето на овој соковник е брзо и лесно, што го прави практичен за секојдневна употреба. Изработен е и од квалитетни материјали, така што ќе уживаш во неговите благодети долго време без да се грижиш за одржување.

Овој соковник е идеален за оние кои се секогаш во движење. Благодарение на неговата преносливост и моќноста на батеријата, можеш да уживате во свежи овошни пијалоци насекаде – дома, на работа, во теретана или на патување.

Брзо и ефикасно подготвување на пијалоци – Со 6 сечила, овој соковник е неверојатно ефикасен и брзо подготвува вкусни пијалоци. Без разлика дали сакаш овошно смути, витамински сок или протеински шејк, овој уред ќе ти помогне да го постигнеш тоа за кратко време.

Технички карактеристики:

 • Моќност: 500 W;
 • Капацитет на ниво на вода: 420 ml;
 • Брзина: 22000 вртежи во минута;
 • Нето тежина: 470гр;
 • Време на полнење: околу 2 часа / USB полнење;
 • Големина: 108*86*173мм;
 • Капацитет на батеријата: 2400 mAh.
 • Достапен во розе боја