Електричен кафе – блендер

620.00 ден

Електричен кафе – блендер

Шифра 4177

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4177 Ознаки:

Опис

Ергономска рачка со модерен дизајн изработена од квалитетна пластика и во која е вградена елекро мотор

Маталка изработена од нерѓосувачки челик

Пластичен заштитен поклопец

Моќност 25 w