Електрично ѓезве 0.8 л

670.00 ден

Електрично ѓезве 0.8 л

Шифра 4144

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4144 Ознаки:

Опис

Изработено од високо квалитетен нерѓосувачки челик

Ергономска рачка која не се загрева

Моќност 800 w

Капацитет 0.8 л