Термос за кафе

550.00 ден

Термос за кафе

Шифра 3663

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3663 Ознака:

Опис

Термос за чување на ладни или толи напитоци

Систем на вакум затворање кој ја чува температурата на течноста внатре во канистерот

Изработен од квалитетен челик, лесен за чистење и одржување

Капацитет 500 мл