Кафемат за инстант кафе

1,690.00 ден

Кафемат за инстант кафе

Шифра 4590

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4590 Ознаки:

Опис

Апаратот за кафе со филтер е совршен додаток во твојата кујна што ти овозможува да уживаш во свежо и вкусно кафе секое утро. Со својот едноставен дизајн и леснотија на користење, овој уред е идеален за секојдневна употреба.

Овој филтер кафемат е идеален за подготовка на свежо кафе како дел од твојата утринска рутина, овозможувајќи ти да го започнеш денот на вистински начин со шолја од твојот омилен пијалок.

За релаксирачки моменти дома, оваа машина нуди можност да уживаш во свежо и ароматично кафе во удобноста на твојот дом, споделувајќи вкусни моменти со семејството или пријателите.

Совршен додаток на работната средина, овозможувајќи ти да уживаш во квалитетно кафе во текот на работниот ден.

Прилагодено на подготовката – Филтерот за кафе ти овозможува да ја прилагодиш јачината и вкусот на кафето според твоите преференции, давајќи ти контрола врз твојот утрински ритуал.

Чисто кафе без остатоци – Кафето со филтер обезбедува чиста шолја кафе без талог или остатоци, давајќи ти беспрекорен вкус и текстура секој пат кога го подготвуваш.

Богат вкус – Машината за филтер кафе ти овозможува да уживаш во богатиот и целосен вкус на кафето, бидејќи процесот на филтрирање внимателно ги извлекува аромите и суштината на кафето.

Лесно користење – Со интуитивен дизајн, овој уред е лесен за употреба, што го прави идеален за секојдневна употреба без стрес или компликации.

Технички карактеристики:

 • Номинален напон: 111V~240V;
 • Моќност: 750W;
 • Капацитет: 420ml;
 • Автоматско исклучување после 3min.