Електрично ѓезве 0.8 л – SuTai

620.00 ден

Електрично ѓезве 0.8 л – SuTai

Шифра 3686

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3686 Ознаки:

Опис

Електрично ѓезве во повеќе бои

Изработено од квалитетна, нетоксична пластика

Ергономска рачка која се превиткува и која не се загрева

Независно дво кое ротира за 360 степени

Моќност 600 w

Капацитет 0.8 л