Кафемат за филтер кафе Haeger HG-101s

1,490.00 ден

Кафемат за филтер кафе Haeger HG-101s

Шифра 3111

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3111 Ознаки:

Опис

Кафемат за филтер кафе

Капацитет 750 мл.

Моќност 650 W

Систем против прокапување

Индикатор за ниво на вода