Уред за одбрана од агресивни кучиња

490.00 ден

Уред за одбрана од агресивни кучиња

Шифра 3277

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Уред кој произведува ултра звук кој ги плаши и ги брка агресивните кучиња

Може да се користи и при тренирање и дресура на кучиња

Делува ефикасно до 5 м.

Работи на батерија од 9 V

Вградена светилка