Дигитална џебна вага

470.00 ден

Дигитална џебна вага

Шифра 3830

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3830 Ознаки:

Опис

Дигитална џебна вага – кантар

Максимална тежина на мерење: 50 kg

Дигитален дисплеј

Заклучување на вредност

Работи на батерии