Правосмукалка за во автомобил

570.00 ден

Правосмукалка за во автомобил

Шифра 7040

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7040 Ознаки:

Опис

Компактна правосмукалка за во автомобил

Се вклучува на 12 V на запалката од автомобилот

Моќност 60 W