Циклонска правосмукалка – Iskra SL800

5,490.00 ден

Циклонска правосмукалка – Iskra SL800

Шифра 4526

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4526 Ознаки:

Опис

Моќност: 800W
• Напон: 220V-240V ~ 50Hz
• капацитет на садот за прав: 2.5 L
• циклонска технологија
• Лесно вадење на контејнерот
• 3 прилози
• Должина на кабел: 4.3m
• боја: црвено-црно (RH); бело-црна (WH)
Енергетска ефикасност: A
Ниво на звук: 78 dB (A)
2 години гаранција

Дополнителни информации

Одберете боја

Црвена, Бела