Мини правосмукалка за автомобил

690.00 ден

Мини правосмукалка

Шифра 3270

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Мини правосмукалка наменета за чистење на вашиот автомобил

Се прилучува на 12V  во запалката во автомобилот

Доволно моќна да ја исчисти секоја нечистотија од вашиот автомобил.

Пластичен канистер кој може да се користи за суво или влажно чистење.

Повеќе видови на додатоци

Должина на пластично црево 1 м

Должина на кабел 2.2 м