Правoсмукалка за пепел – Iskra ZN1601-20L

3,990.00 ден

Правoсмукалка за пепел – Iskra ZN1601-20L

Шифра 4525

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4525 Ознаки:

Опис

Моќност: 1000W
• напон: 220-240V ~ 50Hz
• Всисна сила: 17 kPa / 170mBar
• капацитет на контејнерот: 20L
• Алуминиумска вшмукување цевка: 1м
• Функција на дување
• Лесна контрола
• Филтер кој лесно се мие
• Соодветна рачка на горниот дел на уредот
• погоден за чистење на котли за пелет, печки, скари, оџаци

• 24 месеци гаранција