Електрична УВ ламба против инсекти и комарци

1,190.00 ден

Електрична УВ ламба против инсекти и комарци

Шифра 4437

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Безбедно, без хемикалии и штетини отрови.

Целосна метална решетка која го спречува контактот со луѓе или домашни миленици.

Со едноставно вклучување, УВ светлината ги привлекува инсектите, а електрицитетот од 10 W ги убива

Отстранлив сад во кој се собираат мртвите инсекти.

Погоден за секаков вид на простории, днецна, спална, канцеларија, продавница, кафебар, ресторан и сл.

Димензии: 48 x 24 x 6 cm

Работи на 220 V електрична енергија