Соларна светилка против комарци и инсекти

420.00 ден

Соларна светилка против комарци и инсекти

Шифра 4312

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Соларна светилка наменета да ве штити од комарци и инсекти

Ултривиолетовата светлина ги привлекува комарците, а високонапонската мрежа околу светилката ги убива

Без хемикалии, без мирис, без загадување на животната околина

Компактна и лесна за поставување, идеална за во двор, градина, за на тераса и сл.

Водоотпорна