Пегла на пареа

750.00 ден

Пегла на пареа

Шифра 4123

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4123 Ознаки:

Опис

Пегла на пареа за чија употреба не е потребна рамна површина.

Безбедна за употреба за сите видови на ткаенина.

Голем проток на пареа.

Димензии 35 x 12 x 7 cm