Пегла за коса за правење таласи – VGR V-597

1,290.00 ден

Пегла за коса за правење таласи – VGR V-597

Шифра 4168

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4168 Ознаки:

Опис

Оваа VGR V597 пегла за виткање коса е специјално дизајнирана за стилско виткање на косата. Според квалитетот на косата, температурата може да се менува со прекинувач со едно копче. Употребата на виткачот со ладен врв го намалува горењето на рацете при виткање на косата. Оваа пегла за виткање коса со пет буриња и стапчиња за виткање можат да направат огромен, природен бран „S“ во косата. Јонска технологија за оптимална состојба на косата за подолги бранови кои се посјајни и поздрави.

Пегла за коса со која на брз и лесен начин може да направите таласи на вашата коса

Професионална керамичка подлога и турмалинска облога ја штити косата од оштетувања

Ергономска нелизгачка рачка

Максимална температура 220 степени

Моќност 50 W