Пегла RAF R.1225G – 2400 W

1,290.00 ден

Пегла RAF R.1225G – 2400 W

Шифра 4238

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4238 Ознаки:

Опис

Електрична пегла RAF Р.1225g

Моќност 2400 W

Капацитет на канистер за вода 350 ml

Заштита од протекување и прегревање

Капацитет на пареа 80 g/min

Работи на 220 V