Електрична четка за коса Sonar HQT 906

690.00 ден

Електрична четка за коса Sonar HQT 906

Шифра 3323

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Дигитален дисплеј на кој е прикажана температурата на работа

Оваа четка е нежна кон косата и не ја оштетува

Брзо исправање и обликување на косата

Лесна за употреба