Тостер за вафли Tesla WM200BX – 1000 W

1,690.00 ден

Тостер за вафли Tesla WM200BX – 1000 W

Шифра 4303

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4303 Ознаки:

Опис

Тостер за вафли Tesla WM200BX

Нелеплива подлога

Моќност 1000 W

Димензии на плотна 23×17 cm

Димензии на тостер 25x24x9.5 cm

Тежина 1.6 кг