Тостер за лепчиња – Royalfold

890.00 ден

Тостер за лепчиња – Royalfold

Шифра 4448

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија Ознака:

Опис

Тостер со кој може да испечете две парчиња леб истовремено.

Компактен апарат со прекрасен дизајн и минимална употреба на простор во вашата кујна.

Изработен од високо квалитетна пластика и внатрешност од нерѓосувачки челик

6 брзини на загревање

Моќност 650 W

Димензии: 20 x 16 x 11 cm