Кафемат за еспресо

700.00 ден

Кафемат за еспресо

Шифра 3733

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3733 Ознаки:

Опис

Апарат за еспресо, изработен од нерѓосувачки челик, отпорен на рѓа и корозија

Елегантен дизајн кој ја надополнува секоја кујна

Сигурносен вентил кој го ослободува вишокот на притисок